11 Mart 2013

Siyahla beyaz


Güneş bize göz kırpıyor, bahar geliyor ve ben de daha mutlu hissediyorum.  Bu hafta yoğun geçecek. Mercedes Benz Istanbul Fashion Week yeni yüzüyle 12 Mart'tan itibaren başlıyor.  İlk kez, yapılacak değişiklikleri ve bunların organizasyona etkisini görmek için sabırsızlanıyorum. Benim gördüğüm her şeyi siz de blogdan, twitterdan, vinedan veya instagramdan takip edip edebilirsiniz.

Sun is getting warmer and I've started feeling happier. This week will be tough,  Mercedes Benz Istanbul Fashion Week will kick off on 12th March. I'm really curious about the organization after all of the changes going through. Follow all the juicy details from my eyes on the blog, twitter, vine or instagram.Cuma günü sosyal medyanın birbirinden tatlı kadınlarıyla Dünya Kadınlar Günü kahvaltısı ettik, sonrasında da bu fotoğrafları çektik. Siyah ve beyaz birlikteliğinin tavan yaptığı yeni sezonda,  Marc Jacobs  sizce de, bu iki rengin birlikteliğini en güzel yansıtan yaz koleksiyonlarından biri değil miydi? 

We had a great women's day breakfast on Friday with lovely ladies of the social media and took these photos afterwards. Black and white is the must have of the season and don't you think Marc Jacobs SS collection has one of  the best pieces of this trend?

Kazak / Sweater: Mango
Gömlek / Shirt:??
Etek / Skirt: H&M
Ceket /Jacket:Zara
Çanta / Bag: Longchamp
Botlar / Boots: French Connection
Kolye (Yeni) / Necklace(New): Modapik.com 
Gözlük / Sunnies: Kenneth Cole  Reaction
Yazar Hakkında ◄─╣Bu yazıyı değerlendir:

0 yorum :

Yorum Gönder

YORUM GÖNDER

●╠─► Lütfen yalnızca yazı ile ilgili yorumlar yazın.
●Yazının konusu dışında iletmek veya sormak istediğiniz bir şey varsa iletişim formunu kullanın.

 

Politikamız

Bu platform tamamen tarafsız olup ,
toplum hizmeti olarak görev yapmaktadır.

İletişim - Destek

Email us: TeknojanWeb@Gmail.com

Ekip Üyelerimiz