17 Mayıs 2013

A lovely FridayBeklediğimiz zaman geldi, akşama Depeche Mode'u canlı canlı dinleyeceğiz. Ben son albümü 2 şarkı dışında çok sevmedim, belki biraz daha dinlemem lazım. Eminim ilerde, güzel remiksleri yapılınca o şarkıları daha çok severim. Pek siz konsere gidecek misiniz?


The time has come and we'll see Depeche Mode in concert tonight. I don't like their last album much ( Only 2 songs), maybe I should listen couple of times more. If there'll me good remixes in the future, sure I'll love them more. Are you going to the concert?


Dün pilates ve yoga stüdyosu arayışlarındaydık ama sanırım pilates yapmayı yogadan fazla istiyorum. Yoga için fazla sesliyim :). Yoga neyse de, pilates fiyatları almış yürümüş. İki kişi için istenilen aylık ücret, neredeyse iyi bir spor salonunun yıllığı kadar. Şimdilik karar vermedik, düşünmekteyiz.
 Önerilere açığız :) .

Yesterday we were looking for pilates and yoga studio. I think I want to do pilates more than yoga because I might be too loud for yoga :) . Yoga prices are ok but pilates ones are like gold. It's almost the same as a yearly price of a good gym for a month for 2.  We haven't decided yet, still thinking and looking for some advice. :)
Tişört / Tee: Comptoir des Cottoniers
Etek / Skirt: Miss Selfridge
Çanta /Bag: Marc by Marc Jacobs
Botlar / Boots: Mango
Kolye / Necklace: Urban Outfitters
Gözlük / Sunnies: Markasız (No name)

Yazar Hakkında ◄─╣Bu yazıyı değerlendir:

0 yorum :

Yorum Gönder

YORUM GÖNDER

●╠─► Lütfen yalnızca yazı ile ilgili yorumlar yazın.
●Yazının konusu dışında iletmek veya sormak istediğiniz bir şey varsa iletişim formunu kullanın.

 

Politikamız

Bu platform tamamen tarafsız olup ,
toplum hizmeti olarak görev yapmaktadır.

İletişim - Destek

Email us: TeknojanWeb@Gmail.com

Ekip Üyelerimiz