20 Kasım 2013

Sun is a beautiful thingMerhabalar!  Haftasonu pek güzeldi. Cuma çok eğlenceli, yüksek topuklar üzerinde uzun süredir dansetmediğim kadar dansettiğim bir #voguedisco akşamıydı. Cumartesi ise o ayakları dinlendirmek ve pazar günkü koşuya hazırlayarak geçti. Pazar günü #istanbulmaratonu nda 15km yi geçen seneden tam 30 dakika iyi koşarak, benim için çok iyi bir sonuç elde ettim.  Ben koştum geldim ama TEGV'e bağışlar hala gelmemiş, detaylar burada, lütfen desteklerinizi esirgemeyin. Koşuyla ilgili yazının tamamını Zencefit'te okuyabilirsiniz. Sonbahar geçen haftaya kadar sıcak geçiyordu, bir deri ceket yetiyordu ama duyduğuma göre yine havalar ısınacakmış. Sevgilime göre beni olduğumdan kilolu gösteren bu pantolonu giymemeliymişim ama ben bu pantolonu seviyorum, olay belki de onu düz ayakkabılar ile giymekte. ;) 

Hi! Weekend was great :). I had a great Friday night dancing on my high heels at #voguedisco . Saturday was spent by resting and getting ready for my 15ks run at #istanbulmarathon.  I had a good run on sunday and beat my personal time by 30 minutes and had a great result. 
Fall in Istanbul is pretty warm till last week but hey I've herds that it will get better. According to my boyfriend these pants are man repeller and shouldn't wear them. However I like them  and yes maybe they look better with high heels.
Triko / Top: Rag&Bone / Jean
Pantolon, ceket, kolye ve ayakkabılar / Pants, jacket, necklace and shoes: Zara
Gözlük / Sunnies: Forever21
Çanta / Bag: TopshopYazar Hakkında ◄─╣Bu yazıyı değerlendir:

0 yorum :

Yorum Gönder

YORUM GÖNDER

●╠─► Lütfen yalnızca yazı ile ilgili yorumlar yazın.
●Yazının konusu dışında iletmek veya sormak istediğiniz bir şey varsa iletişim formunu kullanın.

 

Politikamız

Bu platform tamamen tarafsız olup ,
toplum hizmeti olarak görev yapmaktadır.

İletişim - Destek

Email us: TeknojanWeb@Gmail.com

Ekip Üyelerimiz